School Life > PSI News

Follow us on twitter!

Ukraine Externum Programme
Posted 02/07/2019 02:48PM

This section is for Ukraine Externum Programme (National School) families only.

Шановні батьки!

Навчальні заняття в Українській школі закінчуються в суботу 16 лютого. Ми будемо мати тиждень для відпочинку. Я звертаю вашу увагу на те, що субота 16 лютого є навчальним днем в Українській школі. А субота 23 лютого - канікулярним. Кожний навчальний день має велике значення! Будь ласка, пам'ятайте, що дуже важливо, щоб ваша дитина була присутня на уроках!

Учні 11 класу реєструватимуться для проходження ЗНО у нашому закладі освіти. Для цього необхідно підготувати дві фотокартки розміром 3Х4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім'ям та по батькові).

Після цього необхідно комплект реєстраційних документів подати пані Юлії ( вчитель географії Української школи)

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік». Індивідуальні конверти особам, які проходять ДПА у формі ЗНО надсилаються за адресою навчального закладу,

На сайті Українського центру для кожного учасника ЗНО буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

З повагою,

Олена Коваленко.

powered by finalsite