School Life > PSI News

Follow us on twitter!

Ukrainian Programme News
Posted 06/14/2019 02:19PM

This section is for Ukraine Externum Programme (National School) families only

Шановні батьки!

Колектив вчителів Української школи вітає випускників, учнів та батьків із закінченням 2018-2019 навчального року!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників 11-го класу Української школи залишається позаду навчання в Українській школі. Ми віримо, що наші випускники реалізують власні здібності, таланти, побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо їм впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх їхніх мрій.

Ми вдячний вам батьки , що протягом цього навчального року ви були активними учасниками освітнього процесу.

Вручення документів про освіту, відбудеться на шкільній асамблеї 21 червня. Для учнів молодших класів та випускників 4-го класу асамблея відбудеться о 8:30-9:30. Для учнів середньої, старшої школи та випускників 9-го і 11-го класів асамблея відбудеться о 10:00-11:45.

Це день важливий для всіх. Для кожного цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Шановні батьки, у 2019-2020 навчальному році здобувачі освіти міста Києва матимуть можливість отримати електронні учнівські квитки. Кого зацікавила дана інформація, прохання звернутися до директора "Української школи".

powered by finalsite