Admissions > PSI Foundation Scholarship > Печерська міжнародна школа Київ Стипендія Фонду

Follow us on twitter!

Печерська міжнародна школа, Київ

Стипендія Фонду

Заявки можуть подавати лише учні 7-х класів українських національних шкіл.


Листопад 2019 року

Шановні учні,

Дякуємо, що знайшли час, щоб ознайомитися з інформацією про Стипендію Фонду Печерської міжнародної школи (ПМШ).


Щороку Стипендія Фонду обирає і спонсорує одного учня 7-го класу з української національної школи, який є громадянином України, надаючи повну стипендію в Печерській міжнародній школі, починаючи з 8-го класу. Стипендія буде запропонована такому учневі на 2017/2018 навчальний рік та покриває 100% вартості навчання. Ця стипендія може поновлюватися на наступні чотири роки навчання за умови, що учень буде демонструвати високий рівень успішності та поведінки в ПМШ.

Очікується, що успішний учень буде мати сильну академічну підготовку та достатній рівень володіння англійською мовою. Учень також має відповідати філософії нашої програми Міжнародного Бакалавріату, брати активну участь у позакласних програмах та громадській роботі на базі школи.

ПМШ рада запропонувати українським учням отримати національний шкільний атестат за допомогою нашої Екстернатної Програми Рідної Мови. Це дозволить стипендіатам продовжити навчання у вищих навчальних закладах за кордоном або в Україні. Переможці стипендіальної програми повинні будуть опанувати як програму ПМШ та Міжнародного Бакалавріату, так і програму Українського Екстернату. Учні також повинні залишатися в ПМШ до 12-го класу, не переводячись до іншої школи.

У цьому інформаційному пакеті міститься додаткова інформація про критерії надання стипендій, а також форма заявки та встановлені терміни.

Це чудова можливість для учня, який, можливо, не має коштів на навчання в ПМШ.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся безпосередньо до мене за адресою rachelc@psi.kiev.ua

Рейчал Колдвел

Директор

Печерська міжнародна школа, Київ, Україна

Для

Стипендіального Фонду ПМШ

powered by finalsite